Jeigu norite patys įsivertinti paslaugos kainą – jūs tai galite padaryti labai lengvai. Šioje skiltyje paaiškinsime kaip skaičiuojami spaudos ženklai.

Spaudos ženklus su ar be tarpų, ar žodžių skaičių dokumente galite pasitikrinti daugumoje teksto redagavimo programų.
kaip skaiciuojami spaudos zenklaiJeigu tai yra doc, docx, rtf ar kiti dokumentų formatai, kuriuos palaiko programa MS Word, tai atlikti labai paprasta. Atsidarius dokumentą, apatiniame kairiajame kampe turėtumėte matyti parašytą bendrą žodžių sumą (pavyzdyje – „29 words“). Spustelėjus ant šio užrašo atsidarys lentelė, kurioje bus parašytas puslapių, žodžių, spaudos ženklų (be tarpų), spaudos ženklų (su tarpais), pastraipų ir eilučių skaičius. Pagal šiuos duomenis galite įsivertinti kainą be nuolaidos.

Jeigu norite tiksliai apskaičiuoti kitų formatų, tokių kaip ppt, xls, pdf teksto apimtį – jums prireiks pagalbinių programų. Tai taip pat galite padaryti su minėta MS Word programa – nukopijuojant visą turinį į teksto redagavimo programą, bet ne visada tai pavyksta ir ne visada programa pateikia tikslius duomenis. „Galerita“ vertimų biuras naudoja profesionalias vertimų biurų naudojamas programas. Jomis tiksliai suskaičiuosime teksto apimtį ir pateiksime jums detalią ataskaitą.

Nukopijuoto dokumento ar ranka parašyto teksto apimties dažniausiai neįmanoma suskaičiuoti programomis. Tokiu atveju skaičiuojama išversto teksto apimtis. Nors kalbos yra skirtingos, tačiau išversto teksto apimtis dažniausiai būna labai panaši. Skirtumai svyruoja iki 15 proc.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad dėl tam tikrų priežasčių, tokių kaip: teksto sudėtingumas, sudėtingumas įskaityti tekstą, teksto apimties ir pan. – vertimo įkainis gali skirtis nuo viešai skelbiamų. Jis gali būti mažesnis ar didesnis. Taip pat biuras atsižvelgdamas į visas aplinkybes suteikia vertimui nuolaidą, kurią sužinosite pateikę užklausą. Todėl siūlome pateikti užklausą mūsų biurui – o mes operatyviai į ją atsakysime, pateikdami jus individualų pasiūlymą.

Plačiau apie tai nuo ko priklauso vertimo įkainis.