Dažnas klientų klausimas, ar skubūs vertimai yra brangesni. Labai gaila, tačiau skubūs vertimai iš tiesų yra brangesni. Kadangi vienu metu dirbama su keliasdešimt klientų ir vertėjai planuoja darbus pagal terminus – skubūs vertimai „sujaukia vertimų virtuvę“. Tokie vertimai įprastai brangsta apie 30 proc. skubūs vertimai vertimų biuras galerita į kiekvieną situaciją žvelgia individualiai ir supranta, jog kartais yra labai sunku iš anksto suplanuoti darbus, kurių galbūt net nėra tekę daryti iki tol. Todėl, jei aplinkybės leidžia – šis įkainis nėra taikomas. Gaila – to negalime pritaikyti kiekvienu atveju imtinai.

Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, klientų prašome kiek įmanoma anksčiau pateikti užsakymą. Taip gauname pakankamai laiko turinį kokybiškai išversti, patikrinti ir atiduoti sutartu laiku.

Kaip yra nustatoma, ar vertimas skubus ir kur to riba?

Jeigu turinį turi versti vienas vertėjas (negalima dalinti keliems tos pačios kalbos vertėjams) ir tempas viršija 8 lapus per dieną – tokius vertimus laikome skubiais, t.y. net jei ir galima vertimui skirti savaitę, o išversti reikia 100 lapų – toks vertimas yra skubus.